הי יקרה. קיבלתי המוןןןןן תגובות נפלאות. בחרתי לשתף מתגובה של גננת חרדית. את אלופה ועשית את העבודה במקצועיות, בחן, מתוך הבנה לצרכים, של הצוות. דייקת את הנקודות אותן יש להדגיש. ריגשת עד דמעות וגם הצחקת. יצרת איזון בהקשבה ובחיבור הרגשי אלייך ואל המסרים שהעברת. ההצגה היתה סגירה מעולה של החומר אותו העברת. את אישה יפה מבפנים ומבחוץ, בעלת טוב לב, אינטליגנציה רגשית גבוהה, נתינה ומנהלת שיח איכותי. תבורכי יקרה, שהאל יעניק לך ולמשפחתך, לזכות מהמון רגעיי נחת, שמחה, יחד ותתקדמו בשבילים המורכבים של החיים באופן המיטבי. בהערכה רבה, מרב סליימן, מפקחת הגנים בעיר ירושלים. בשמי ובשם לבנת בכלר, מנהלת מחלקת הגנים, היתה הרצאה מרתקת, עשירה, מגוונת ובעלת מוסר משמעותי לחיים. אלפיי תודות😘
מרב סליימן
מפקחת הגנים בעיר ירושלים
חובה נעימה לי להודות לך על הרצאתך המאלפת אמש לפני צבור עובדי ההוראה וגננות במחוז ירושלים, בנושא "טיפול בהפרעות קשב וריכוז". לקחת את קהל המאזינים למסע מענין, דרך הקשיים ןהאתגרים ועד למציאת פתרונות לחיים טובים יותר ,תוך מתן זוית וראייה חדשה ומרעננת על התמודדות היומיומית , שכל אחד מאתנו חווה. אכן זה היה ערב מרגש.
מוטי סמט
סגן בכיר למזכ"ל ויו"ר הסתדרות המורים בירושלים
היתה הרצאה מעלפת, מחבקת, שהאירה נקודות חשוכות שאף אחד לא חשב שהן ישנן. את מדברת על נושאים לא פשוטים ועל קשיים עם המון חמלה, אהבה והומור. מקווה שתוכלי להגיע לכל בית ותגעי בכל ילד בכל מבוגר שזקוקים להכוונה.
אורנה ליברטל
אמא
ברצוננו להודות לך על הרצאתך המרתקת: "מאיבוד לעיבוד – הדרמה הפנימית של ילד-מבוגר עם ADHD". קיבלנו רשמים מצוינים על התכנים המעניינים שהועברו לקהל באופן ברור, הומוריסטי ומעורר הזדהות. ובנימה אישית כנוירולוג ילדים המאבחן שנים ילדים ומתבגרים עם קשיים בקשב ופעלתנות יתר, היה מעניין מאד לשמוע את חוויותייך ומציאת דרכי התמודדות מעשיים.
ד"ר מיכאלי דוידוביץ
מנהל תחום התפתחות הילד והפרעות קשב במכבי שירותי בריאות
גלית, ההרצאה שלך הייתה מוצלחת כנה ואישית. אינטיליגנטית ומצחיקה ושיקפה מציאות לכל המטפלים.
ד"ר חיה פרנקל
רופאת משפחה
כל הכבוד ליוזמה ולביצוע. יש בהרצאה שילוב של אוטנטיות וידע מקצועי.
יהודית אלדור
ראש אגף לקויות למידה במשרד החינוך
גלית, את כובשת, מצחיקה ואוטנטית. אחרי ששומעים אותך גם רוצים להיות ADHD.
יפית אלמלייך
מורה לחינוך מיוחד