תמונה של גלית יצפאן

האמת, שכל כך הרבה פעמים ביקשו ממני לכתוב כמה מילים תחת הכותרת "מי אני?" ואף פעם לא הצלחתי להבין מה אני צריכה לכתוב – כי הרי לא באמת אוכל להסביר "מי אני?" בכמה משפטים.
אז החלטתי לספר לכם עלי מכל הכיוונים שלי, וקחו אתכם הלאה מה שתמצאו לנכון… נתחיל בקטע הפורמלי, אם כי ההכרחי:
שמי גלית יצפאן, מרצה, מנחת קבוצות, מדריכת הורים ומטפלת בילדים ובמבוגרים עם הפרעות קשב, ובילדים ונוער עם הפרעה תקשורתית חברתית.
בעלת תואר ראשון בחינוך עם התמחות בחינוך מיוחד, סמינר הקיבוצים. בוגרת תואר שני בטיפול באומנויות, עם התמחות בטיפול בדרמה, לסלי קולג'. בוגרת התוכנית לפסיכותרפיה התנהגותית קוגניטיבית (CBT), מכללת פסגות.

ועכשיו אני מזמינה אתכם לדלג מעל לקיר התעודות ולקבל הצצה ל"מי אני" באמת.

נעים מאוד, שמי גלית יצפאן, הפרעת קשב, מלווה אותי כל רגע בחיי - כילדה וכנערה, כמטפלת, וכאמא לשלושה ילדים. תמיד סיפרתי על עצמי סיפורים, לרוב סיפורים מצחיקים על הטעויות הטיפשיות שעשיתי, אבל בפנים זה לא תמיד הצחיק, וגרם לי להרגיש, לא פעם, טיפשה, עצלנית ולא ממוקדת.

אחרי שנים רבות של לימודים ועבודה, פיתחתי את גישת "אבידות ומציאות" שמעניקה כלים מעשיים ושיטות יצירתיות להתמודדות עם הקשיים הקטנים והגדולים שמייצרת לנו על בסיס קבוע הפרעת הקשב – אותה אני מעבירה כהרצאה מרתקת לחברות, ארגונים, אנשי חינוך וייעוץ וכמובן גם להורים.
במהלך 20 שנותיי בתחום החינוך ליוויתי ילדים ונערים עם לקויות תקשורתיות, חברתיות והפרעות נפשיות באופן יחידני וקבוצתי, לצד הדרכת ההורים.
טיפלתי בילדים ובמבוגרים עם הפרעת קשב בקופת חולים כללית ועבדתי גם עם קבוצות של הגיל השלישי.

כיום אני מטפלת במרפאה פרטית ברמת השרון: טיפול קוגניטיבי התנהגותי בשילוב כלים יצירתיים, מלמדת במכון "פסגות", וכדי "להעביר את זה הלאה", אני פועלת באהבה גדולה בעמותה הישראלית של הפרעת קשב: "קווים ומחשבות" כראש תחום קריאטיב.

אני מזמינה אותך להיכנס לבלוג שלי ולקרוא על החוויות והתובנות מחיי ואולי אפילו למצוא את עצמך.

רוצה להתייעץ איתי לגבי הילד שלך או לגביך?
לשאול, להתלבט…
אני כאן בשבילך 054-333-1115 או צור קשר