הרצאה אישית, מרגשת ומלאת הומור, על איך חיים טוב יותר עם הפרעת קשב!

"אבידות ומציאות" היא לא הרצאה שגרתית. היא לא בוחנת את ההיבטים הפתלוגיים של הפרעת הקשב ולא את הגדרותיה הרפואיות. "אבידות ומציאות" מספרת סיפור אישי ומרגש ופותחת דלת לחיים עם הפרעת קשב – מורכבים, מצחיקים, עצובים, מתסכלים וגם אופטימיים. בדרך אותנטית, בגובה העיניים, ובשילוב של הרבה מאוד הומור, גלית נותנת הצצה אל החיים בתוך ועם הפרעת קשב, ולוקחת את הקהל אל מסע דרך קשיים ואתגרים ועד למציאת פתרונות לחיים טובים יותר.

בסגנונה הייחודי המשלב ידע מקצועי והרבה הומור עצמי, גלית פותחת צוהר לחייה האישיים כאימא וכבת זוג בתוך "משפחה בהפרעה", וכן פותחת דלת אל הקליניקה בה היא מטפלת בילדים ובמבוגרים, הסובלים מהפרעת קשב.

הקהל חווה את התהליך האישי שעברה גלית, ושעוברים גם מטופליה, ויוצא איתה למסע מאיבוד לעיבוד.

"אבידות ומציאות" מדברת על החיים של כולנו – על המורכבויות בחיי משפחה, בזוגיות, בעבודה ובקריירה ונותנת זווית ראיה חדשה ומרעננת על ההתמודדות היומיומית שכל אחד מאיתנו חווה.

ההרצאה מתאימה הן לקהלים מקצועיים והן לקהל הרחב ובכלל לכל מי שרוצה להקשיב באמת, להתרגש, ללמוד להכיר לעומק,  ובעיקר לנהל את ההפרעה במקום שהיא תנהל אותנו.

* ההרצאה נכתבה בשיתוף השחקנית אלינור סלע. מודה לך אלינור על האמונה שלך בי.

למי מתאימה ההרצאה?

צילום: ישראל ברדוגו
צילום: ישראל ברדוגו

קטעי וידאו על ההרצאה

מבין לקוחותיי:

אמרו עליי

הי יקרה. קיבלתי המוןןןןן תגובות נפלאות. בחרתי לשתף מתגובה של גננת חרדית. את אלופה ועשית את העבודה במקצועיות, בחן, מתוך הבנה לצרכים, של הצוות. דייקת את הנקודות אותן יש להדגיש. ריגשת עד דמעות וגם הצחקת. יצרת איזון בהקשבה ובחיבור הרגשי אלייך ואל המסרים שהעברת. ההצגה היתה סגירה מעולה של החומר אותו העברת. את אישה יפה מבפנים ומבחוץ, בעלת טוב לב, אינטליגנציה רגשית גבוהה, נתינה ומנהלת שיח איכותי. תבורכי יקרה, שהאל יעניק לך ולמשפחתך, לזכות מהמון רגעיי נחת, שמחה, יחד ותתקדמו בשבילים המורכבים של החיים באופן המיטבי. בהערכה רבה, מרב סליימן, מפקחת הגנים בעיר ירושלים. בשמי ובשם לבנת בכלר, מנהלת מחלקת הגנים, היתה הרצאה מרתקת, עשירה, מגוונת ובעלת מוסר משמעותי לחיים. אלפיי תודות😘
מרב סליימן
מפקחת הגנים בעיר ירושלים
חובה נעימה לי להודות לך על הרצאתך המאלפת אמש לפני צבור עובדי ההוראה וגננות במחוז ירושלים, בנושא "טיפול בהפרעות קשב וריכוז". לקחת את קהל המאזינים למסע מענין, דרך הקשיים ןהאתגרים ועד למציאת פתרונות לחיים טובים יותר ,תוך מתן זוית וראייה חדשה ומרעננת על התמודדות היומיומית , שכל אחד מאתנו חווה. אכן זה היה ערב מרגש.
מוטי סמט
סגן בכיר למזכ"ל ויו"ר הסתדרות המורים בירושלים
היתה הרצאה מעלפת, מחבקת, שהאירה נקודות חשוכות שאף אחד לא חשב שהן ישנן. את מדברת על נושאים לא פשוטים ועל קשיים עם המון חמלה, אהבה והומור. מקווה שתוכלי להגיע לכל בית ותגעי בכל ילד בכל מבוגר שזקוקים להכוונה.
אורנה ליברטל
אמא
ברצוננו להודות לך על הרצאתך המרתקת: "מאיבוד לעיבוד – הדרמה הפנימית של ילד-מבוגר עם ADHD". קיבלנו רשמים מצוינים על התכנים המעניינים שהועברו לקהל באופן ברור, הומוריסטי ומעורר הזדהות. ובנימה אישית כנוירולוג ילדים המאבחן שנים ילדים ומתבגרים עם קשיים בקשב ופעלתנות יתר, היה מעניין מאד לשמוע את חוויותייך ומציאת דרכי התמודדות מעשיים.
ד"ר מיכאלי דוידוביץ
מנהל תחום התפתחות הילד והפרעות קשב במכבי שירותי בריאות
גלית, ההרצאה שלך הייתה מוצלחת כנה ואישית. אינטיליגנטית ומצחיקה ושיקפה מציאות לכל המטפלים.
ד"ר חיה פרנקל
רופאת משפחה
כל הכבוד ליוזמה ולביצוע. יש בהרצאה שילוב של אוטנטיות וידע מקצועי.
יהודית אלדור
ראש אגף לקויות למידה במשרד החינוך
גלית, את כובשת, מצחיקה ואוטנטית. אחרי ששומעים אותך גם רוצים להיות ADHD.
יפית אלמלייך
מורה לחינוך מיוחד

להורדת חומרים מההרצאה, מלאו את הפרטים שלכם כאן ותקבלו קישור להורדה מיד!

לבירורים, ייעוץ והזמנות:

  שם:

  מייל:

  טלפון:

  הודעה:

  כמה זה:

     כן, אשמח להצטרף לרשימת התפוצה שלך